Sucker Punch - 2011 - 720p - Dual - Türkçe Dublaj

Sucker Punch - 2011 - 720p - Dual - Türkçe Dublaj

Sucker Punch 720p indir


Sucker Punch 720p indir
Sucker Punch 720p indir

Sucker Punch 720p indir2011 - ABD Kanada
Tür : Aksiyon Fantastik Gerilim
Süre:110 dakika
Yönetmen: Zack Snyder
Oyuncular:Oscar Isaac , Carla Gugino , Scott Glenn , Jena Malone , Emily Browning , Peter Bryant , Lee Majors , Gerard Plunkett , Ian Tracey , Vanessa Hudgens , Jamie Chung , Jon Hamm , Richard Cetrone , Monique Ganderton , Alan C. Peterson , Phillip Mitchell , Abbie Cornish , Cainan Wiebe , Michael Adamthwaite , Danny Bristol , Patrick Sabongui , Ron Selmour , John R. Taylor , Lee Tomaschefski , Daniela Dib , Stephanie Symns , Sean Campbell , Jonathan Legacy Perez , Brad Kelly , Christine Willes , Vicky Lambert , Malcolm Scott , Tariq Leslie , Paula Giroday , Frederique De Raucourt , Louise Hradsky , Chantal Hunt , Danielle Benton , Geneen Georgiev , Revard Dufresne , Kelora Clingwall , Eli Snyder , Chris Nowland , Gina Garenkooper , Arassay Reyes , Caitlin Goguen , Maiko Miyauchi , Juliana Semenova , Allie Bertram , Caroline Torti , Carla Catherwood , Kathryn Schellenberg , Annie Au , Tia Haraga , Hailley Caulfield , Jeff Dimitriou , Thomas Fornataro , Antoine Baby Harry Calaway , G! Force , Nii Nortey Engmann , Gary A. Hecker , Seslendirenler Aysun Topar Sibel Tasçioglu Hakan Vanli Burcu Günestutar Sercan Gidisoglu Selen Öztürk Sabanur Aksoy Zeynep özden Ayyildiz
Senaryo: Zack Snyder Steve Shibuya
Yapimci: Zack Snyder Deborah Snyder Jim Rowen Thomas Tull Jon Jashni Christopher DeFaria Wesley Coller

Gözlerini kapat. Zihnini aç. Hazırlıksız yakalanacaksın...

Sucker Punch genç bir kızın karanlık gerçeklerden kaçıp, hayal dünyasında özgürleşmesinin destansı hik?óyesini anlatan fantastik bir aksiyon filmi.

Zaman ve mek?ón sınırlaması olmadan, zihninin derinliklerinde her yere gidebilir, İnanılmaz maceralar yaşayarak, hayal ile gerçek arasındaki çizgiyi yok edebilir.

Kendi isteği dışında bir yere kitlendi, ama Babydoll (Emily Browning) hayatta kalma isteğini kaybetmedi. Özgürlüğü için savaşmaya kararlı bir şekilde, dört kızı -Dobra Rocket (Jena Malone), Şehirli Blondie (Vanessa Hudgens), Şiddetle Sadık Amber (Jamie Chung) ve İsteksiz Sweet Pea (Abbie Cornish)- birleşmeye ve kötü kaderlerinden ve onları tutsak tutan Blue (Oscar Isaac), Madam Gorski (Carla Gugino) ve Kumarbazdan (Jon Hamm) kaçmaya ikna eder.

Babydoll başta olmak üzere, kızlar kendilerini samurai savaşçılarından yılanlara kadar, sınırları olmayan fantastik bir savaşta bulurlar. Hayatta kalabilmek için nelerden vazgeçeceklerine karar vermek zorundalardır. Ama bir büyücünün yardımıyla, inanılmaz yolculuğun sonunda -eğer başarılı olurlarsa- özgür olacaklardır...
720pindir.com iyi seyirler diler...


https://turbobit.net/Sucker.Punch.2010..720p.x264.DuaL.Bluray.mkv

Sucker Punch 720p indir
https://indir.720pindir.com/Sucker.Punch.2010..720p.x264.DuaL.Bluray.mkv


Buradan Turbobit Premium Alın Ücretsiz %40 Daha Fazla Süre Kazanın
1 Aylık Premium Alana +12 Gün Hediye | 6 Aylık Premium Alana +72 Gün Hediye